Czasowa zmiana miejsca przyjmowania interesantów - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Słupsku

Wiadomości

Czasowa zmiana miejsca przyjmowania interesantów

Data publikacji 29.08.2019

Rozpoczął się remont wnętrza budynku "A" Komendy Miejskiej Policji w Słupsku, w którym dotychczas mieściły się pomieszczenia Komisariatu II Policji w Słupsku przy ul. 3-go Maja. Planowane zakończenie inwestycji przewidziane jest na sierpień 2021 roku.

Rozpoczął się remont wnętrza budynku "A" Komendy Miejskiej Policji w Słupsku, w którym  dotychczas mieściły się w nim pomieszczenia II Komisariatu Policji w Słupsku. Planowane zakończenie inwestycji przewidziane jest na sierpień 2021 roku.


Do tego czasu komendant Komisariatu II wraz z dzielnicowymi, policjantami służby patrolowej oraz funkcjonariuszami z Zespołu ds. Wykroczeń będą przyjmować interesantów w pomieszczeniach policji w Słupsku na ul. Staszica 2, tel.: 598480400.

Natomiast zastępca komendanta Komisariatu II wraz z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego i Referatu Kryminalnego będą przyjmować interesantów w budynku Komisariatu I przy ul. Reymonta 7 w Słupsku, tel.: 598480420.

Wydział Ruchu Drogowego i Zespół Wykroczeń Prewencji został na stałe przeniesiony do budynku „E” znajdującego się przy tylnym wjeździe na Komendę (od strony Lidla), tel.:598480503.


W trakcie remontu na bieżąco będziemy informować o jego postępach. Zapraszamy do oglądania galerii strony internetowej KMP w Słupsku. Przepraszamy za utrudnienia.