Wiadomości

Komendant podziękował i złożył życzenia pracownikom Policji

Data publikacji 13.11.2019

11 listopada, to data ważna nie tylko ze względu na obchodzone Święto Niepodległości. Jest to także Dzień Służby Cywilnej przypadający corocznie w tym dniu, w celu podkreślenia roli służby cywilnej i administracji państwowej. Z tej okazji Komendant Miejski Policji w Słupsku insp. Leszek Gurski, w imieniu swoim i kierownictwa Policji, złożył na ręce pracowników służby cywilnej życzenia i słowa podziękowania.

11 listopada przypada odzyskanie przez Polskę niepodległości. Dzień ten został także ustanowiony Dniem Służby Cywilnej. Wczoraj o godz. 12.00 w auli słupskiej komendy odbyło się spotkanie z pracownikami Policji, podczas którego Komendant Miejski Policji w Słupsku insp. Leszek Gurski podziękował pracownikom za ich trud, jaki wkładają każdego dnia na rzecz prawidłowego funkcjonowania jednostki. " Wysoka jakość wykonywanych przez Państwa zadań jest równie wysoko ceniona przeze mnie i podległych funkcjonariuszy. Życzę Państwu zadowolenia i satysfakcji z wykonywanych obowiązków służbowych. Wraz z podziękowaniami za Waszą pracę, pełnioną z ogromnym zaangażowaniem, profesjonalizmem i rzetelnością proszę przyjąć również życzenia wszystkiego dobrego w życiu osobistym".

Codzienna służba słupskich policjantów wspierana jest przez blisko 100 pracowników Policji. Większość z nich w ciągu dnia nie ma możliwości spotkać się osobiście. Niejednokrotnie w sprawach służbowych kontaktuje ze sobą jedynie telefonicznie. Wczorajszy dzień był zatem też okazją do spotkań i rozmów przy kawie i ciastku. Stworzył również możliwość wprowadzenia nowych pracowników zatrudnionych w ostatnim czasie. Nie zabrakło wyróżnień i listów gratulacyjnych. Spotkanie cieszyło bardzo pozytywnym odbiorem wśród pracowników służby cywilnej i zaproszonych gości.