Wiadomości

Podziękowania za wzorową pracę w zakresie sprawdzeń przestrzegania kwarantanny

Data publikacji 22.05.2020

Do Komendy Miejskiej Policji w Słupsku wpłynął e-mail z podziękowaniem za wzorową pracę, takt i dyskrecję podczas przeprowadzanych przez policjantów kontroli w czasie kwarantanny. Wiadomość została wysłana przez mieszkankę regionu słupskiego w ostatni dzień odbywania przez nią kwarantanny.

"Dziś jest ostatni dzień mojej kwarantanny. Chciałabym oficjalnie podziękować wszystkim funkcjonariuszom, którzy mnie sprawdzali za wzorową pracę, a szczególnie za dyskretne i taktowne sprawdzanie. Proszę wszystkim policjantom przekazać podziękowania ode mnie". Takie słowa znalazły się w podziękowaniu, które wpłynęło na do komendy miejskiej od mieszkanki Słupska. Zostały one skierowane przede wszystkim do funkcjonariuszy, którzy kontrolowali, czy kobieta przebywa w miejscu odbywania kwarantanny.

Otrzymanie kilku miłych słów w podziękowaniu policjantom jest dowodem na to, że służba na rzecz mieszkańców jest wysoce ceniona przez społeczeństwo. W tym miejscu funkcjonariusze dziękują za słowa uznania i zapewniają utrzymanie wysokiego poziomu dyskrecji, taktu i kultury w kontaktach z osobami objętymi kwarantanną.