Start | Mapa | Twój dzielenicowy | Kontakt
Dzisiaj jest Wtorek 22 stycznia 2019 roku
    
Serwis informacyjny


Odprawa policjantów prewencji i ruchu drogowego
( Słupsk, 01.03.2018 )

Wczoraj na auli słupskiej komendy odbyła się odprawa służbowa policjantów wydziału prewencji oraz ruchu drogowego. Pełniący obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku mł.insp. Tomasz Majkowski, odebrał informacje o pracy policjantów w 2017 roku od kierownictwa wydziałów.

Początek roku to okazja do podsumowania zeszłorocznej pracy policjantów.

Naczelnik wydziału ruchu drogowego przekazał w formie prezentacji multimedialnej informacje o wypadkach i wykroczeniach w ruchu drogowym jakie miały miejsce na terenie powiatu słupskiego. Omówił wyzwania jakie stoją przed policjantami drogówki oraz podziękował za dotychczasową pracę.

Naczelnik wydziału prewencji omówił realizację głównych zadań jakie mieli policjanci w 2017 roku. W skład wydziału prewencji oprócz służby patrolowo-interwencyjnej wchodzi również służba dyżurna, która w zeszłym roku przyjęła 36 995 interwencji. W wydziale służbę pełnią również funkcjonariusze zajmujący się profilaktyką społeczną, przemocą domową oraz imprezami masowymi i zarządzeniem kryzysowym.

Obecny na spotkaniu p.o. Komendant Miejski Policji w Słupsku mł.insp. Tomasz Majkowski oraz Zastępca Komendanta mł.insp. Wojciech Jakubowski podziękowali policjantom za zaangażowanie w służbie oraz życzyli sukcesów w bieżącym roku.

Komenda Miejska Policji w Słupsku
al. 3-go Maja 1
76-200 Słupsk
tel. 59 848 01 00
© 2006-2019
Komenda Miejska Policji w Słupsku
Wszelkie prawa zastrzeżone