Start | Mapa | Twój dzielenicowy | Kontakt
Dzisiaj jest Wtorek 22 stycznia 2019 roku
    
Serwis informacyjny


Policjanci zabezpieczali miejsce śmiertelnego wypadku
( Słupsk, 31.07.2018 )

Policjanci ze Słupska wyjaśniają przyczyny tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę na trasie pomiędzy Górzynem, a Stowięcinem. Zginął 42- letni kierowca vw passata. Kierowany przez niego pojazd uderzył w przydrożne drzewo. W pojeździe znajdowało się także czterech mężczyzn w wieku od 19 do 37 lat, którzy w ciężkimi obrażeniami ciała przewiezieni zostali do słupskiego gdzie nadal pozostają pod opieką lekarzy. Funkcjonariusze apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność oraz stosowali się do przepisów ruchu drogowego.

Po otrzymaniu informacji o wypadku dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Słupsku natychmiast skierował tam funkcjonariuszy ruchu drogowego. Jak wstępnie ustalili mundurowi, 42 – letni kierowca volkswagena passata ( na angielskich numerach tablic rejestracyjnych)na prostym odcinku drogi pomiędzy Gorzynem, a Stowięcinem zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna ten poniósł śmierć na miejscu, natomiast znajdujący się wewnątrz samochodu czterej pasażerowie z ciężkimi obrażeniami trafili do słupskiego szpitala gdzie nadal pozostaję pod opieką lekarzy. Przez kilka godzin droga na tamtym odcinku była zamknięta. Funkcjonariusze kierowali ruchem pojazdów wahadłowo i organizowali objazdy przez okoliczne miejscowości. Na miejscu wypadku był Prokurator, który wraz z policjantami ustalał okoliczności tego tragicznego wypadku drogowego.

Policjanci apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność oraz stosowali się do przepisów ruchu drogowego. Policjanci przestrzegają, że sprzyjające warunki atmosferyczne, niejednokrotnie prosty odcinek drogi i dobra nawierzchnia prowokować mogą do zbyt szybkiej i brawurowej jazdy. Rozwaga i wyobraźnia, a przede wszystkim zdrowy rozsądek przyczynią się do tego, że bezpiecznie dotrzemy do celu podróży.

Komenda Miejska Policji w Słupsku
al. 3-go Maja 1
76-200 Słupsk
tel. 59 848 01 00
© 2006-2019
Komenda Miejska Policji w Słupsku
Wszelkie prawa zastrzeżone