Start | Mapa | Twój dzielenicowy | Kontakt
Dzisiaj jest Wtorek 25 października 2016 roku
    
Serwis informacyjny


W wypadku zginęła 4-letnia dziewczynka
( Słupsk, 19.02.2014 )

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj na drodze nr 210 pomiędzy Motarzynem, a Budowem. W wyniku uderzenia fiata punto w przydropzne drzewo , śmierć na miejscu poniosła 4 letnia dziewczynka. Kierująca samochodem, 28- letnia kobieta przewieziona została do szpitala w Bytowie gdzie pozostaje na obserwacji.

Po otrzymaniu informacji o wypadku w drogowym pomiędzy Budowem, a Motarzynem dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Słupsku natychmiast skierował tam policjantów i służby ratownicze. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń śledczych, kierująca fiatem punto na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na lewe pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. W wyniku tego zderzenia znajdująca się w samochodzie 4 letnia dziewczynka poniosła śmierć na miejscu. Kierująca fiatem, 28-letnia mieszkanka powiatu bytowskiego doznała jedynie ogólnych - niegroźnych dla życia i zdrowia obrażeń. Nadal przebywa na obserwacji w szpitalu w Bytowie. Policjanci pracując na miejscu wypadku przeprowadzili oględziny miejsca i zabezpieczali ślady kryminalistyczne. Na tym odcinku przez kilka godzin wstrzymano ruch pojazdów. Policjanci kierowali podróżnych objazdami przez okoliczne miejscowości.

Obecnie śledczy ustalają okoliczności i wszystkie szczegóły tego tragicznego wypadku.

W związku ze zmieniająca się porą roku i warunkami atmosferycznymi funkcjonariusze apelują do kierowców aby zachowali rozsądek i szczególną ostrożność stosując się do przepisów ruchu drogowego.
Komenda Miejska Policji w Słupsku
al. 3-go Maja 1
76-200 Słupsk
tel. 59 848 01 00
© 2006-2016
Komenda Miejska Policji w Słupsku
Wszelkie prawa zastrzeżone